פורקי מכולות

למה חשוב להעסיק סבלים איכותיים לפריקת מכולות?

סבלים הם יותר מאנשי מקצוע שמוסמכים לסחוב ולשנע סחורות, סבלים הם אנשי מקצוע שמתמחים בשינוע סחורות תוך צמצום הנזקים למינימום. בין אם אתם צריכים לפרוק מכולה מסוג כזה או אחר, או שמא אתם צריכים להעביר עסק או מפעל, הנה מידע לגבי סבלים מקצועיים. 

מקצוע הסבלות כולל סחיבת סחורות כבדות, פריקת מכולות והשינוע שלהן, לעיתים גם אריזת סחורות, סידור הסחורות במען שאליו הן מגיעות ועוד. סבלים איכותיים יכולים לפרוק עבורכם מכולות שמגיעות לנמל אשדוד ולנמל תל אביב, תוך שהבירוקרטיה של פריקת המכולות גם מטופלת על ידי חברת הסבלות. בפועל, חברת סבלות יכולה לספק 2 שירותים עיקריים. 

סוגי השירותים שחברת סבלות יכולה לספק לכם 

השירות הראשון אותו חברת פריקת המכולות יכולה לספק הוא, השירות של הפריקה בלבד. יחד עם זאת, חברת סבלים לפריקת מכולות יכולה גם לסייע בכל מה שקשור לבירוקרטיה של שחרור המכולה מהנמל ומהמכס. 

אם אתם עתידים לקבל מכולה לנמל או מכולה שמשונעת על ידי משאית, אתם כנראה עוסקים בסחורות רבות, אולי גם כבדות מאוד. אפשר לשכור את השירות של סבלים חובבים, אבל חשוב לזכור שהסבלים החובבים לא יספקו לכם אחריות על פרויקט הסבלות. 

כיצד נוודא כי חברת הסבלות אכן מבוטחת? 

בעוד שחברות סבלים לפריקת מכולות מספקות אחריות בד"כ על עבודותיהן, חשוב לוודא כי חברת הסבלות עובדת מול חברת הביטוח. כך תוכלו לוודא כי אכן אתם מקבלים אחריות על העבודה. בכדי לוודא זאת, צרו קשר עם חברת הסבלים ותשאלו אותה באיזו חברת ביטוח היא מבוטחת. 

אם חברת הסבלות מסרבת לספק לכם את שם חברת הביטוח שבה היא מבוטחת, יהיה כדאי להתייחס לכך בתור דגל אדום. נסו לפנות לחברות סבלות נוספות ולבקש הצעות מחירים, רשימת לקוחות ממליצים, פרטים נוספים וכל מה שתצטרכו. 

כמה עולה עבודת סבלות מקצועית לפריקת מכולות?

סבלים לפריקת מכולות גובים לפי המשקל שהם צריכים לסחוב ועל פי המרחק שנדרש לשינוע הסחורה. בעוד שפריקת מכולה קטנה עשויה לעלות מאות שקלים ומעלה, פריקת מכולות גדולות יכולה לעלות גם אלפי שקלים למכולה. 

בכדי לנסות להוזיל את העלויות של פריקת המכולה, יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין חברות סבלים לפריקת מכולות בכל הגדלים. ישנם לא מעט אתרי אינטרנט שמספקים את סוג השירות הזה של השוואת מחירים, כולל השוואת בין חברות סבלות מקצועיות. 

עד כמה חשוב להעסיק סבלים מקצועיים?

חשוב ביותר להעסיק סבלים מקצועיים, מאחר שמי שלא עוסק בסבלות – יכול להיפצע מאוד בקלות מסחיבת סחורות כבדות. בסופו של דבר, הכי חשוב הבריאות והכי חשוב שהעובדים שלכם לא יינזקו, חלילה. כמו כן, סבלים לפריקת מכולות לא רק יבצעו את העבודה בזמן, אלא יבצעו אותה תוך מינימום נזקים (אם בכלל).