הסעה לחתונה

מה הן הדרכים למחיקת נקודות תעבורה?

לקבל דוח זה כמובן לא נעים בכלל, הרי אף אחד לא יוצא מהבית מוכן לקבל קנס הכולל מתן כסף לרשויות המדינה בתוספת כמה נקודות שעלולות לקרב את מבצע העברה לתהליכים של שלילת רישיון, קורס נהיגה מונעת ופעולות נוספות אליהן איש לא מתגעגע ובהן איש לא היה רוצה לעבור.

כדי לעבור את התהליך טוב יותר אנחנו ממליצים כמובן לפנות לאנשי מקצוע המבינים בתחום שיוכלו לתת לכם מענה באופן פרטני. חשוב לזכור כי לא תמיד עברות תעבורה הן סוג של גזירות הנופלות מהשמיים, כדי להבין טוב יותר מה יכול לעשות איש מקצוע למענך, בואו נזכיר בקצרה את לשון החוק.

מה המשמעות של נקודות בחוקי התעבורה

שיטת הנקודות, במהות שלה, נוסדה מתוך הרעיון כי מי שביצע עבירת תנועה לא יבצע שוב עברות מהסוג הזה לא על ידי תשלום קנס. הדרך הנכונה להוביל שינוי מהותי הוא על ידי חינוך, הסברה, מתן ידע מקצועי וכמובן, שלילת רישיון לתקופה קצרה למי שהפרו את החוק שוב ושוב.

כל שוטר רשאי לקנוס ולתת נקודות כראות עיניו על פי אופי העבירה אותה ביצע הנאשם. כמובן שעל כך עוד ניתן להסתייג, על כך נדבר בהרחבה בהמשך.

אבל בנתיים, מה המשמעות של הורדת נקודות:

עד עשר נקודות: אין הליך משמעתי

בין שתים עשרה לעשרים ושתיים נקודות: על הנהג לעבור קורס נהיגה נכונה בסיסי.

בין עשרים וארבע ועד שלושים וארבע: על הנהג לעבור קורס לנהיגה מונעת ייעודי.

עד עשרים נקודות תוקף הנקודות הוא לשנתיים, מעל עשרים ושתיים נקודות תוקף הנקודות הוא לארבע שנים.

שלילה נוספת של נקודות עלולה כמובן להוביל לשלילת רישיון ומעבר של מבחן תיאוריה בתשלום כדי לקבל את רישיון הנהיגה בחזרה.

כיצד ניתן לבצע מחיקת נקודות תעבורה

הדרך הטבעית, זו בה רבים הולכים היא פשוט לאפשר לזמן לעבור. לאחר תקופה מסוימת תתבצע מחיקת נקודות תעבורה באופן טבעי והמאזן יתאפס מחדש. כמובן הדבר אפשרי במידה ולא ביצעתם עברות תנועה נוספות שהוסיפו על המאזן הזה.

אבל, משום שאנחנו בסופו של יום מדברים על נקודות אותן נותנים שוטרים על פי שיקול דעתם באותו הרגע, כמובן שקיימת דרך משפטית גם לבצע מחיקת נקודות תעבורה לאור נתונים מסוימים המשנים את התמונה. בשביל לבצע מחיקת נקודות תעבורה מהסוג הזה, כמובן שיש לפנות לאיש מקצוע, עורך דין העוסק בנושא ויכול לתת לכם מענה מלא שיעזור לכם לעבור את המשוכה.

אנחנו כאן כדי לתת לכם מידע לאורך כל הדרך

התמודדות עם אתגר משפטי היא אף פעם לא חוויה נעימה. לכן אנחנו כאן. המטרה שלנו היא לתת לכם את הכלים שיאפשרו לכם להתמודד עם התהליך באופן הטוב ביותר כדי שבסופו של יום תתקבל התוצאה הטובה ביותר עבורכם.