צלם

מגנטים לאירועים – הדברים שהפכו אותה למלכה

אין ספק כי מלכת האטרקציות הבלתי מעורערת היא לא אחרת מאשר אטרקצית מגנטים לאירועים, האטרקציה שעשתה את הכניסה שלה לעולם האירועים כבר בסוף שנות ה-80 (גם על זה נסביר בהמשך) והפכה להיות האטרקציה המובילה היום בכל אירוע.

הגורמים שהפכו אותה למלכה

צילום האירוע

בשביל להפיק את המגנטים צריכים קודם כל לצלם. שזה אחד היתרונות הבולטים והמרכזיים של המגנטים, שיש עוד מצלמה באירוע על רחבת הריקודים ככה אתם מקבלים לא רק אטרקציה, אלא גם ערך מוסף של צילום של האירוע, שזה אחד הגורמים המרכזיים שנותן את הבמה המרכזית לצלמי מגנטים לאירועים והופך אותם להיות רלוונטיים לכל אירוע. אם בעבר היו מזמינים לאירוע גם צלם סטילס וגם צלם מגנטים, היום אנו רואים שצלמי המגנטים מביאים איתם ציוד צילום משכולל ומקצועי מאוד והם לא רק מצלמים מגנטים אלא גם מתעדים את האירוע בנוסף.

אטרקציה שכולם אוהבים

אין צלם מגנטים שלא יגיד לכם שברגע שהוא מוציא את הלוח ועליו כל תמונות המגנט המוכנות מיד כל האורחים באולם מתנפלים על הלוח. זה רק מראה עד כמה האטרקציה הזאת עדיין רלוונטית ומיוחדת בכל אירוע. יש גם הרבה פעמים אנשים שיעדיפו שלא להצטלם בכלל לתמונות רגילות ואיך שיש מגנטים הם מיד מוכנים לתמונה שתהיה להם למזכרת.

מחירים זולים

אטרקציית מגנטים לאירועים נחשבת לאחת האטרקציות הזולות בהשוואה לאטרקציות אחרות, אם משווים צילום מגנטים רגילים למשל אל מול הפקת בלוקים מעץ לאירועים המחיר הוא שליש ממה שיעלה לכם מגנטים. ניתן למצוא היום צלמי מגנטים שגם יצלמו את האירוע במחיר שלא יעלה על 1000 שקלים חדשים בלבד. כאן אתם מקבלים גם צילום של האירוע, גם אטרקציה שכל אורחי יאהב לשמור וגם מזכרת לאורחים מהאירוע והכל במחיר אחד.

מזכרת לאורחים 

במקום להזמין לאירוע גם מזכרות שונות כמו למשל ברכונים קטנים עם הקדשה שגם ככה לא כולם שומרים, או כל מיני סוגים אחרים של מזכרות, שאתם בוחרים צילום מגנטים יש הקדשה על כל מגנט והוא הופך להיות לכם גם חיסכון של עוד כמה אלפי שקלים שהייתם מוציאים על מזכרות.

חיסכון בעלויות

בפעם הבאה במקום להזמין לאירוע שלכם גם צלם אירועים וגם צלם מגנטים, אתם יכולים פשוט למצוא חברה מקצועית שמספקת שירות של צילום מגנטים לאירועים במחירים זולים והוגנים ובמקביל גם מספקת שירות מקצועי של צילום באיכות גבוה, ככה צלם המגנטים יהיה גם הצלם של האירוע ואתם יכולים לחסוך עוד עלויות.

לסיכום

מגנטים לאירועים היא אטרקציה שראויה להמון כבוד והערכה מהרבה מאוד סיבות, אחת הסיבות המרכזיות היא היכולת של האטרקציה הזאת לחסוך לכם המון עלויות כמו עלויות של מזכרות לאורחים, עלויות נוספות של צילום האירוע וכמובן תחסוך לכם להתרוצץ בין מספר ספקים שונים ולסוג מול כל אחד מהם משהו אחר, כאן אתם מקבלים הכל בתוך אטרקציה אחת והכי חשוב במחיר ממש זול ביחס למה שאתם מקבלין.