קרמיקה

איך תבחרו קרמיקה לחדר האמבטיה?

הבית שלנו וחדר הרחצה הם המקומות האינטימיים ביותר בחיינו. שם אנחנו מרגישים תחושת נוחות ושקט שאין לנו במקומות אחרים. חשבו על כך, איפה אנחנו יכולים למצוא את השקט לו אנחנו זקוקים כל כך אם לא בחדר האמבטיה? במקום בו אנחנו יכולים לנוח לרגע תחת זרם המים שקועים במחשבות שלנו?

אנחנו, ב- 'עוז קרמיקה' מאמינים כי אין כמו להשקיע בחדר האמבטיה. אין כמו יצירה של מרחב נעים ומפנק בו תוכלו להרגיש לרגע כאילו אתם לא נמצאים בבית שלכם, בתוך מירוץ היום יום. אלא כמעט בספא מפנק במקום זה או אחר ברחבי העולם.

אם אתם מעוניינים לשמוע על הדרך בה אנחנו אוהבםי לעצב את חדר האמבטיה, זה הזמן שלכם להמשיך לקרוא.

מה האפשרויות העומדות לפניכם

חיפוי על ידי קרמיקה של חדר האמבטיה הוא לא דבר חדש. במקור אנחנו מדברים על צורך טכני לכל דבר ועניין. הרי המים מייצרי םאדים שבמגע עם טיח עלולים לייצר רטיבות ולשחוק את הקיר. כדי להגן עליו ייצרו בני האדם קרמיקה שתהיה חסינה בפני המים ותאפשר לכם ליהנות מחדר האמבטיה שלכם לאורך שנים.

קרמיקה בחדר האמבטיה יכולה לבוא באינספור צורות וצבעים. הדבר החשוב כמובן ביותר הוא לחשוב לכתחילה על האווירה בה אתם מעוניינים בחדר האמבטיה שלכם. בסופו של דבר אנחנו מדברים על מרחב אינטימי בו כל אחד אוהב משהו קצת אחר.

כאשר אנחנו, פה ב- 'עוז קרמיקה' ניגשים לעבודה אנחנו מחלקים את האפשרויות לשתי אפשרויות מרכזיות:

.1. חיפוי נקי: מה זה אומר קרמיקה נקייה? זה אומר שאנחנו נשתמש בצבע אחד. זה יכול להיות לבן, אולי תכלת או כל צבע המייצר 'שקט בעיניים'. לא פעם, כדי להגביר את תחושת הרוגע, במקומות המפיעלים שירותי ספא הולכים דווקא למקומות הללו של צבע רגוע המשרה תחושה של שקט וניקיון.

2.חיפוי 'רועש': קרמיקה 'רועשת' זו קרמיקה בה יש איזה קטע. משהו עם זריקה של צבע המיועדת לעורר חיות במקום. שימוש בקרמיקה צבעונית נולדה כמובן בעולמות העיצוב המודרני שם ביקשו לשבור את המוסכמות. קרמיקה 'רועשת' יכולה להיעשות על ידי שימוש באריחים מקושטים המשווים מראה 'אוריינטלי' והיא יכולה להיות על ידי הנחה של מאין פסיפס צבעוני שיתן תחושה של חיות על הקיר.

אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל מה שאתם צריכים

אנחנו, כאן ב- 'עוז קרמיקה' עומדים לשירותכם כדי לתת לכם את כל הכלים על מנת שתבצעו את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. אנחנו יודעים כי עולם הקרמיקה גדוש אפשרויות ומגוון. אתם יכולים להחליט על סוגי אבן שונים, מרקמים מגוונים וצבעים אלו ואחרים על פי טעמכם האישי. כך שאם אתם צריכים הכוונה, אנשי המקצוע שלנו, עטורי הניסיון נמצאים כאן בשבילכם.