איך תבחרו אולם אירועים אחרי הקורונה?

תקופת הקורונה, שינתה את שגרת חיינו באופנים רבים, מה שהוביל לידי כך שנאלצנו למצוא פתרונות שונים על מנת שנוכל לקיים את שגרת חיינו כפי שהיינו רגילים וכן לקיים את התוכניות אותן תיכננו לשנה זו.

אחת הדוגמאות הבולטות בכך, שייכת לכך שלא מעט אנשים, זוגות צעירים, נאלצו לבטל או לדחות את האירועים שלהם, שכן בתקופת הקורונה הם לא יכלו לערוך אותם כפי שתכננו. זה נכון לא רק לגבי זוגות שביקשו להתחתן, אלא גם הורים שרצו לערוך ברית או בריתה, בר או בת מצווה, וכן במגוון של אירועים שונים.

מה השתנה בתקופת הקורונה?

כידוע, פחות או יותר מהרגע בו התגלתה מגיפת הקורונה, החלו להיכנס תקנות אשר אסרו לערוך אירועים המוניים, אירועים עם הרבה מאוד אורחים. מי ששכר, למשל, אולם אירועים בעמק חפר לצורך אירוע כזה או אחר, היה צריך לדחות את האירוע שלו למועד לא ידוע או לחפש פתרון אחר

כמעט במשך שנה זה מה שהיה. זוגות רבים נאלצו לבטל או לדחות את החתונה שלהם, וכך גם הורים או בני משפחה אחרים שתכננו לערוך אירוע כזה או אחר, בתי עסק או גורמים אחרים. מאחר ואף אחד לא ידע בדיוק מתי יהיה אפשר לערוך את האירוע, אז גם לא נקבע מועד חדש.

מה המצב כיום?

היום, אחרי שתקופת הקורונה, פחות או יותר חלפה, אנחנו יכולים לחזור ולערוך אירועים בצורה חופשית. אומנם יש מגבלות מסוימות, מה שמכונות מגבלות התו הירוק כולל הדרישה שכל מי שהוזמן לאירוע יהיה מחוסן, אך למעשה מרבית המגבלות בוטלו והערכה היא שעם הזמן הם יבוטלו לגמרי.

על כן, מי שרוצה לערוך אירוע, יכול לשכור אולם אירועים בעמק חפר בהתאם למגבלות ולכללים, להזמין אורחים, לתכנן את כל מה שנדרש ולבצע את האירוע כפי שהוא מעוניין. לשם כך חשוב מאוד שהאולם יהיה מותאם לדרישות השונות בעידן פוסט קורונה.

כיצד בוחרים אולם אחרי הקורונה?

חשוב להבהיר, בעיקרון, המגבלות לא מחייבות שינויים מרחיקי לכת באולם עצמו. ייתכן מאוד שתהיה הפרדה מסוימת בין האורחים, ייתכן ומקומות מסוימים יידרשו לערוך אירועים יותר מצומצמים, וכן ידרשו מהאורחים, בוודאי במקומות סגורים, לשים מסכה ולשמור על ריחוק חברתי.

מעבר לכך, אין שום סיבה לא לבחור אולם אירועים בעמק חפר או בכל מקום אחר אשר יכול להתאים לסוג האירוע. לשם כך, אנחנו צריכים לדעת מה בדיוק רלוונטי עבורנו, מבחינת אופי האירוע, כמות האורחים, מיקום האולם או דברים אחרים שתמיד התייחסנו אליהם כשבחרנו אולם לאירוע.

מה שכן, חשוב לזכור, ייתכן מאוד שאנחנו נצטרך לבחור אולם אירועים שיש לו אפשרות לספק לנו מועד לאירוע. מאחר והרבה אירועים נדחו, ייתכן שזה יהיה קשה למצוא תאריך בהקדם. זה תלוי האם אירועים שהיו אמורים להיערך בקורונה נדחו או בוטלו.