חתונה בטבע בצפון

המדריך להפקת חתונה בטבע בצפון

ארגון חתונה הוא לא דבר פשוט וקל. איפה אם אנחנו מחליטים לארגן חתונה קטנה, אינטימית, עם מעט מאוד אורחים, עדיין זה דורש מאיתנו תהליך תכנון וארגון, ועדיין אנחנו צריכים להשקיע לא מעט זמן וגם לא מעט כסף בתהליך.

אחת כמה וכמה זה נכון, שאנחנו בוחרים לארגן חתונה בטבע בצפון. על פניו זה לא נשמע מסובך יותר מאשר לארגן חתונה במקומות אחרים בארץ, ייתכן שכך הדבר, אך ברגע שמדובר על חתונה בטבע, זה משהו שונה לגמרי. אם אנחנו לא מאזור הצפון ומחליטים לארגן חתונה באזור, זה יכול להיות אפילו קשה יותר.

מה זה אומר לארגן חתונה בטבע?

בעיקרון, אנחנו יכולים למצוא שתי אופציות לארגון חתונה בטבע בצפון. אופציה אחת, היא לפנות לגן אירועים שנמצא באזור הצפון, מחוץ לאזור מגורים, ולבקש לשכור את המקום על מנת לערוך בו חתונה. זה החלק הקל, מאחר והמקום מיועד לאירועים וכל מה שאנחנו צריכים זה לעבוד עם ספקים של המקום או ספקים שאנחנו שוכרים בשביל לארגן את האירוע.

אופציה שנייה, היא לבחון אפשרות של השכרת שטח במקום פתוח, לקבל את האישורים הנדרשים בשביל לארגן בו חתונה. זו יכולה להיות שמורה, שדה, פרדס או כל מקום אחר. כמובן שצריך לוודא שאכן זה אפשרי ואכן עומדים לרשותנו כל התנאים בשביל לארגן במקום אירוע כמו חתונה, בין אם היא קטנה ואינטימית ובין אם היא גדולה.

מה צריך בשביל לארגן חתונה בטבע?

על מנת לארגן חתונה בטבע בצפון, מלבד מקום, אנחנו צריכים כמובן את כל האלמנטים, הפריטים השונים שיאפשרו לנו לערוך את האירוע ויאפשרו לאורחים שלנו ליהנות ממנו. למשל, אמצעי הגברה, אמצעי תאורה, גנרטורים לחשמל, כסאות ושולחנות לקייטרינג, פריטי עיצוב, מערכת מיזוג אוויר (קירור או חימום) ועוד.

כאמור, אם מדובר על מקום מסודר, גן אירועים או כל מקום אחר המיועד לאירועים, אז אין שום בעיה, סביר להניח שכל הדברים הנ"ל נמצאים במקום ואין מה לחשוש. אך אם מדובר על שטח פתוח, אז אנחנו צריכים גם לוודא שעומדים לרשותנו כל האמצעים הנ"ל, מעבר לזה, שיש לנו את האישורים הנדרשים בשביל להפעיל אותם בשטח.

מה חשוב לבדוק לפני שמארגנים אירוע בטבע?

כאמור, הדבר העיקרי שצריך לבדוק, האם בכלל ניתן לארגן אירוע בשטח. ארגון חתונה בטבע בצפון, הוא דבר פופולארי בקרב לא מעט זוגות צעירים, אך זה לא אומר שבכל מקום אפשר לעשות זאת. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא, האם במועד בו אנחנו רוצים לארגן את האירוע זה אפשרי, מבחינת מזג אוויר וכן מבחינת תנאים אחרים.

על מנת שנוכל להנות מהפקה איכותית ומקצועית, רצוי לשכור את שירותיה של חברת הפקות שמתמחה בכך. למשל, חברת חווה ואדם אשר מתמחה בהפקת אירועים בשטח ובפרט ארגון חתונה בטבע בצפון.