עיצוב ללא שם (86)

כיסא גלגלים חשמלי: למי זה מתאים?

ככל הנראה כיסא גלגלים הוא המוצר הטוב ביותר שהמציא העולם המערבי. אנחנו יודעים שזה נשמע כי אנחנו מגזימים ושקיימות המצאות נוספות שמשפרות את איכות החיים שלנו במובנים רבים, אבל אם רגע נעצור ונחשוב על כך, ניזכר כי עד לפני מאה ומאתיים שנה, האפשרות של מי שלא יכול ללכת לנוע ממקום למקום בקלות הייתה אפסית עד כדי לא קיימת כלל.

כיסא גלגלים הוא המצאה מופלאה שכן היום, גם בעלי מוגבלויות, בזכות המודעות הגוברת כמובן לנגישות ולא רק, יכולים למעשה להישאר אנשים פועלים ויוצרים בעולם, על אף הקשיים הלא פשוטים איתם הם מתמודדים. אנחנו מצידנו, גאים להיות חלק מהתהליך שלכם, אנחנו גאים לאפשר לכם, אנשים פועלים, אינטילגנטים, יפים, לחיות את החיים שלכם באופן המלא ביותר שניתן.

טכנולוגיה היא כלי שמאפשר לכולנו להתנהל בעולם החדש בקלות ובמהירות גדולה יותר. כמובן שפלאי הטכנולוגיה לא פסחו על ענף כיסאות הגלגלים ואנחנו כאן כדי לתאר קצת מהאיכויות שיש למכשירים החדשים להציע.

כסא גלגלים חשמלי, לא רק יתרונות  

כסא גלגלים חשמלי הוא פריט באמת מופלא. מדובר על כיסא שבניגוד לכיסאות גלגלים אחרים יכול לאפשר ליושב בו לנוע ללא תמיכה של אדם אחר. כך, על פניו, בנקודות בהן קיימת נגישות, אלו היושבים על כיסא גלגלים חשמלי יכולים לעשות מה שהם רוצים ללא כל קושי נוסף.

כמו במקרים אחרים, גם כאשר אנחנו מדברים על כסא גלגלים חשמלי, קיימים יתרונות וחסרונות אותם צריך להכיר כדי לעשות את הבחירה הנכונה.

מדובר על כסא המתאים למי שיכול להפעיל אותו

בגדול, כסא גלגלים חשמלי מתאים בעיקר למי שיכולים להפעיל אותו. כך שאנחנו לא היינו ממליצים על כסא גלגלים חשמלי לילדים ששברו את הרגל לצורך העניין ולתקופה קצרה הם מוגבלים בתנועה. לא היינו ממליצים על כסא גלגלים חשמלי למבוגרים, אלא אם מדובר על כאלו שיכולים להתמודד עם האתגר הטכנולוגי.

אמנם אנחנו מדברים על כלי שהתפקיד שלו הוא להגדיל את העצמאות של הנעזרים בו, אבל אנחנו לא היינו ממליצים על שימוש של אלו שאינם יכולים לתפעל כסא גלגלים חשמלי , הרי אנחנו לא היינו רוצים לייצר תחושת תסכול וחוסר מסוגלות מול מכשיר שתפקידו לגרום למשתמשים בו להרגיש טוב יותר.

גם לאחר ההחלטה על רכישה צריך לבצע את הבחירה הנכונה

בחירה של כסא למשרד היא בחירה שהיינו ממליצים לעשות מתוך הבנה של מכלול השיקולים והבנה של מבנה הגוף הייחודי של היושב על כיסא המשרד, כך שבמקרה של כסא גלגלים חשמלי הכלל הזה נכון על אחת כמה וכמה. שימו לב כי אתם בוחרים באופן מושכל ואינטיליגנטי את הכיסא המתאים למנח הגוף של היושב עליו.

היינו ממליצים להתייעץ, לשאול, להבין, רגע לפני שמבצעים רכישה חשובה כל כך.