מצבר לאופנוע ים

המדריך לבחירת מצבר לאופנוע ים

אופנוע ים, בדומה לכל כלי רכב אחר צריך מצבר כדי לעבוד. הסיבה לכך פשוטה, בכל כלי רכב היום יש מנגנון חשמלי שמאפשר להתניע את הרכב, להדליק את הפנסים וכן הלאה. אמנם אופנוע ים הוא כלי בו אין מזגן או מערכת שמע מתקדמת במיוחד, אבל בהחלט מדובר על כלי שצריך מצבר על מנת שזה יוכל להניע.

מכיוון שמדובר על כלי רכב לא שגרתי, כזה הדורש תחזוקה ברמה גבוהה ומתן יחס אישי מורכב יותר מרכבים אחרים, גם כאשר אנחנו צריכים למצוא פתרון עבור המצבר ברכב הדבר צריך להיעשות בזהירות מתוך מחשבה. על מנת שגם אתם תוכלו לבחור בתבונה את המצבר המתאים ביותר לכלי הרכב שלכם, החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע הרלוונטי בנושא במאמר הבא.

תמיד טוב לתחזק את כלי הרכב מראש

בחירה של מצבר לאופנוע ים לא צריכה להיעשות ברגע האחרון. בשונה מכלי רכב על ארבע גלגלים, כזה שאנחנו נעזרים בו על מנת להגיע לעבודה בכל יום מחדש,במקרה של אופנוע ים הדברים שונים. למעט מפעילים של ספורט אקסטרים, למעשה אין כל סיבה שאתה, בתור בעל אופנוע ים פרטי, תתקע בלי מצבר לאופנוע ים העונה לצרכים שלך.

מכיוון שאופנוע ים הוא מסוג הכלים שמאופסנים בפינה לאורך חודשים רבים ויוצאים לשימוש מלא רק בחודשי הקיץ, ההמלצה היא להתחיל, כבר בחודש מרץ לבדוק את הכלי. הרי גם אתם יודעים כמה זה מתסכל להגיע עם האופנוע לים ולגלות, ברגע האחרון כי זה הזמן להחליף מצבר לאופנוע ים.

איך בוחרים את הבחירה הנכונה ביותר

האמת היא כי בחירה של מצבר לאופנוע ים צריכה להיות נגזרת של כמה פרמטרים מרכזיים:

  1.     המצבר צריך להיות מצבר איכותי: כל מצבר לכל כלי רכב צריך לתת את התוצאה הטובה ביותר. אבל, בשונה מכלי רכב רגיל הנוסע על כבישים המותאמים בדיוק למטרה הזו, במקרה של מצבר לאופנוע ים, אנחנו כבר יודעים כי זה צריך לתת מענה עבור מצבים מורכבים יותר, חדירה של מים וכן הלאה. לכן, בחירה של מצבר לאופנוע ים היא בחירה שאסור להתפשר עליה.
  2.     יש לבחור במצבר המתאים לכלי הרכב על פי ההגדרות של יצרנית הרכב או איש מקצוע בתחום: כאשר אנחנו מדברים על מצבר לאופנוע ים אנחנו למעשה מדברים על בחירה של ה- 'בטריה של הרכב' . לכן, הבחירה הנכונה היא כמובן בחירה המתאימה גם לרכב וגם למצבר. את המידע הזה ניתן להשיג בקלות על ידי התייעצות עם מומחים או קריאה של הוראות היצרן.

תמיד טוב יותר לעבוד עם אנשי מקצוע

כאשר אתם בוחרים מצבר לאופנוע ים, אין ספק כי שיחה עם אנשי מקצוע יכולה לתת לכם את המענה הטוב ביותר שכן מדובר על בחירה לא שגרתית שלא כל אחד מבין בה. אנחנו, כאן ב- 'ענק המצברים' מחכים לכם עם אנשי המקצוע הטובים ביותר וציוד איכותי.