ארנקים לגברים

כל האקססוריז השווים לגברים

נהוג לחשוב, שרק נשים אוהבות אקססוריז. אם אנחנו נבחן חנויות אופנה, מדורי ומוספי אופנה, אתרי אינטרנט העוסקים בתחום, אזי שכמעט כולם פונים באופן מודע אך ורק לנשים. במקרים אחרים, הפנייה לגברים היא כדרך אגב ובשוליים.

אך גם גברים אוהבים אקססוריז. גברים רבים גילו במהלך השנים את החשיבות שלהם ועד כמה הם יכולים להוסיף למראה ולסגנון שלהם. לכן אנחנו גם יכולים לראות מגוון רחב של מוצרים בסגנונות ודגמים שונים, מודרניים, קלאסיים, שמרניים או חתרניים. כל אחד יכול למצוא את מה שהוא מחפש ואוהב.

מה זה אקססוריז לגברים?

ההגדרה של אקססוריז, היא מוצרי אופנה שאינם חלק מהמלתחה הרגילה. כלומר, לא מדובר בחולצות, מכנסיים או דברים דומים, אלא מדובר בדברים נלווים להם. דברים שאפשר להשתמש בהם כתוספת לבגדים שבוחרים ללבוש באותו יום.

למשל, בעבר היה נהוג שגברים יחבשו כובע. אנחנו מכירים את זה מסרטים ותמונות משנות השלושים-ארבעים. זה היה חלק מהמראה הגברי. בדיוק כמו שגברים עם חליפות, היו דואגים שתהיה להם מטפחת מרשימה מבד בכיס החליפה.

עם השנים נוספו עוד פריטים, למשל, היו גברים שהחלו לענוד עגילים קטנים, שרשראות וטבעות, בחורף ישנם גברים שנוהגים לשים כפפות בידיים, וכן כמעט כל גבר מחזיק ברשותו ארנק יפה ומרשים בו הוא שומר את כספו ופריטים אחרים.

אילו ארנקים יש לגבר?

בשונה מנשים אשר נוהגות להסתובב עם ארנקים גדולים, אשר לרוב משמשים אותן גם על תקן תיק, הרי שאצל גברים זה מעט שונה. ארנקים לגברים בדרך כלל הם קטנים יותר, קומפקטיים, פרקטיים, והם נוהגים להניח אותם בכיס המכנס, כיס החולצה או כיס המעיל.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של ארנקים לגבר, החל מארנקי עור וכלה בארנקי בד, כמו כן אנחנו יכולים למצוא ארנקים עם מספר תאים, כך ניתן לייצר סדר מסוים, וכן אפשר למצוא ארנקים שיש להם גם מקום לשטרות, גם מקום לכרטיסים וגם כיס מיוחד לטובת מטבעות.

כיצד רוכשים ארנק לגבר?

ישנם שלושה פרמטרים עיקריים על פיהם נרצה לקנות ארנק לגבר.

פרמטר ראשון מתייחס לגודל הארנק. מצד אחד, הוא צריך להיות מספיק גדול בשביל לאחסן שטרות ופריטים אחרים, אך מצד שני, רצוי שהוא יהיה קומפקטי וקטן ולא בולט מדי. כאמור, גברים מעדיפים לשים את הארנק בכיס ולא ללכת איתם ביד.

פרמטר שני הוא סוג הארנק מבחינת הבד שלו. על מנת שהארנק ישמר לאורך זמן, ייראה יפה ומיוחד, רצוי לקנות ארנק יפה, עם בד נעים ואיכותי. בדרך כלל נהוג לקנות ארנק עור רגיל או עור הפוך.

פרמטר שלישי זה העיצוב של הארנק. כאן זה כבר תלוי בטעם האישי וכן בשאלה מי האדם לו קונים את הארנק, מה תפקידו, מעמדו ואיזה ארנק יכול להתאים לו.