הכירו את הפעילות לכל המשפחה במודיעין

אחד הרגעים המהנים ביותר בחייהם של הורים, הוא כשכל בני המשפחה מבלים ביחד. לא משנה באיזה גיל הילדים, לא משנה מה מצבם של ההורים ואם יש להם מספיק זמן לכך, אין ספק שזו חוויה מהנה שהם והילדים לא ישכחו הרבה זמן. הרי הרגעים האלה בהם כל המשפחה מבלה ביחד, הם בדיוק הרגעים מהם נוצרים זיכרונות לכל החיים.

לשמחתנו, היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות ואתרים בהם ניתן לערוך פעילויות משותפות ומהנות כמעט בכל יישוב, בין אם אנחנו מתגוררים בו ובין אם אנחנו מתגוררים באזור ורוצים לבלות בו. למשל, אם אנחנו מתגוררים במודיעין או בסביבה, אזי שאנחנו יכולים למצוא מגוון פעילויות באזור לכל המשפחה.

דוגמאות לפעילויות לכל המשפחה במודיעין

ישנן דוגמאות רבות לפעילויות לכל המשפחה במודיעין. החל מטיולים ביער בן שמן הקרוב, סדנאות וחוגים משותפים בעיר, רכיבה על אופניים, ועוד שורה ארוכה של פעילויות שיכולות להתאים כך או אחרת לכל המשפחה.

אחת האופציות הפופולאריות ביותר כיום, הוא לייזר טאג במודיעין. זה אומנם נשמע כמו פעילות המתאימה לבני נוער או אפילו למבוגרים בלבד, אך למעשה מדובר בפעילות שיכולה להתאים לכל המשפחה, כולל לילדים קטנים.

מה זה לייזר טאג?

הרעיון של לייזר טאג במודיעין הוא לא חדש ולא אופייני רק ליישוב זה. מדובר על מתחם שמדמה שדה קרב צבאי עם הבדל אחד משמעותי, הוא לא מבוסס על שימוש בכלי נשק אמיתיים אלא על כלי נשק שיורים לייזר. כמובן שזה בטוח לשימוש, תקני ולא מסוכן כלל.

כאמור, הרעיון של לייזר טאג במודיעין הוא לא חדש ולא מקורי ליישוב זה. מדובר על מתחם שנמצא בשירות פעיל בצבא האמריקאי עוד משנות השבעים, ומשמש לצורכי אימונים, עם השנים הוא הפך להיות מתחם אשר מיועד גם לשימוש אזרחי לצורך חוויתי.

היום מגיעים אל המתחם בני נוער, חיילים, שוטרים, מבוגרים וכאמור גם משפחות, בשביל לבלות בו במשך שעה-שעה וחצי, במשחק בין שתי קבוצות, אשר המטרה של כל קבוצה היא להוציא כמה שיותר אנשים מהקבוצה מהשני מחוץ למשחק, והכל באמצעות רובים שיורים לייזר.

למה זו פעילות טובה לכל המשפחה

ראשית, כולם יכולים להשתתף בה. החל מילדים קטנים ועד סבים וסבתות, דרך אחים ואחיות גדולים, הורים ועוד. אין בעיה מבחינת גיל, מצב רפואי או כל גורם אחר. כל מי שרוצה יכול להשתתף ללא שום בעיה.

שנית, מדובר על משחק מאוד מיוחד, מאתגר, חוויתי, מלא באדרנלין ואקשן, כאשר הכל נעשה בשטח, במקום שהוא כמו שדה קרב אמיתי. לא מאחורי מחשבים ומסכים. זה זמן טוב בו כל בני המשפחה יכולים לשתף פעולה ביחד, לרוץ, להשתולל, ולא להיות מכונסים כל אחד לעצמו עם הפלאפון או המחשב שלו.