מצבר לאופנוע ים

הפעילות הכי פנומנלית שתכירו באיזור הכנרת

אחד היעדים הפופולאריים ביותר על ישראלים לטיולים ונופש, הן בסופי שבוע, חגים וחופשת קיץ, הוא ללא ספק אזור הכנרת. מדי שנה מגיעים לאזור עשרות אלפי ישראלים אשר בוחרים לטייל ולנפוש באחד מהיישובים בסביבה וכמובן להגיע אל הכנרת וליהנות ממה שיש לה להציע.

במהלך השנים, בזכות העובדה שמדובר באזור תיירותי מאוד פופולארי, לא רק על ישראלים אגב אלא גם על תיירים מחו"ל אשר מגיעים לישראל ומעוניינים לנפוש בצפון הארץ, נוצרו בו לא מעט אטרקציות וחוויות תיירותיות שונות. לאזור בכלל ולכנרת בפרט, יש הרבה מאוד יתרונות המאפשרים לייצר וליהנות מאטרקציות אלו.

מה היתרונות שיש לכנרת?

ראשית, עצם העובדה שמדובר בימה מאוד גדולה, באופן יחסי, אזי שאפשר לנצל זאת בדרכים שונות. כפי שנוכל לראות בהמשך, אחת הפעילויות הפופולריות ביותר על הנופשים היא השכרת סירה בכנרת. מדובר על השכרה של סירות מסוגים שונים, בין אם זה לזוג ובין אם זה למשפחה. מדובר על אטרקציה ייחודית שאי אפשר למצוא בכל מקום בארץ.

שנית, מדובר על אזור מאוד יפה, נעים, אזור שאפשר לבקר ולנפוש בו כמעט במשך כל ימות השנה. מאחר ובישראל החורף הוא מאוד קצר, מזג האוויר מאפשר ליהנות ממה שיש לכנרת להציע במשך תקופות ארוכות במהלך השנה.

שלישית, סביב האזור אפשר למצוא, כאמור, ישובים שונים עם הרבה מקומות לינה איכותיים, הרבה מאוד מסעדות מיוחדות, כמו כן אפשר ליהנות ממסלולי טיול מסודרים ושלל אטרקציות ייחודיות, כך שניתן לשלב בהן ולייצר טיול איכותי, בין אם זה למשפחה, חברים או עובדים במקום עבודה.

מדוע השכרת סירות היא אטרקציה מועדפת?

כאמור, השכרת סירה בכנרת נחשבת לאטרקציה מאוד פופולארית בקרב מבקרים במקום. על פניו, אפשר לחשוב שמדובר באטרקציה פשוטה, מסוג האטרקציות שניתן למצוא כל מקום בעולם בקלות. העניין הוא שבישראל אין הרבה מקומות בהן אפשר שכור סירה ולשוט במשך זמן מה (בהנחה ולא מתייחסים להשכרת יאכטות בים התיכון). לכן זו נחשבת לאטרקציה מועדפת.

כמו כן, צריך לזכור שמדובר על אטרקציה שכולם יכולים ליהנות ממנה. השכרת סירה בכנרת יכולה להתאים לזוג המעוניין ליהנות מחוויה ייחודית ורומנטית, משפחות שרוצות לחגוג ביחד או חברים שורצים לשכור סירה ולחגוג אירוע כזה או אחר. עצם זה שהתהליך נעשה בצורה מאוד פשוטה, מהירה וקלה, שכן לא מדובר על מקום גדול או מסובך מדי, הרי שמדובר בחוויה נוחה ונעימה.

לפני סיום נדגיש, גם כשבוחרים באטרקציה שכזו צריך לקחת בחשבון תנאים מסוימים, כמו למשל תנאי מזג אוויר, תנאי שטח ועוד. לא בכל עת אפשר לשכור סירה ולצאת לשייט בכנרת, מצד שני, כפי שציינו קודם לכן, אפשר ליהנות מחוויה שכזו ברוב ימות השנה, בוודאי בתקופות החגים, חופשת הקיץ וכן בסופי שבוע בחודשים רבים.